

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 45V ac |
| Power Rating | 1000VA |
| Dimensions | 172 (Dia.) x 85mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Termination Wire |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
| Maximum Temperature | +105°C |
RKD 100/2x18
0015P1-2-012K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00