

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 - 230V ac/dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Range | 0.1 s - 100h |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Hours, Seconds |
| Maximum Current | 8A |
| Maximum Voltage | 230V |
| Terminal Type | Screw |
| Switch Configuration | SPDT |
| Minimum Voltage | 12V |
| Width | 17.5mm |
| Length | 89mm |
| Depth | 92mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Time Delay | 100ms |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
1SVR740100R3300 CT-ERS.22P
1SVR730210R3300 CT-SDS.22S
BC7933N.81 AC/DC24V 5-100S
V2ZR10 24-240V AC/DC
E3ZI20 12-240V AC/DC
RENF22R2MMW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00