

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 132 V dc |
| Maximum Load Current | 100 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 48 V dc |
| Minimum Control Voltage | 99 V dc |
| Control Voltage Range | 99 - 132 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Contact Configuration | SPST |
| Load Voltage Range | 3 - 48V dc |
| Minimum Load Voltage | 3 V dc |
| Terminal Type | Push In |
| Output Device | PLC |
| Series | PLC-OPT |
| Range | PLC |
| Maximum Turn On Time | 6ms |
| Manufacturer Part No. | 2900359 |
G6D-F4B 24DC
DRA1-CMXE100D10
DRA1-MPDCD3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00