

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cross Sectional Area | 0.14 mm² |
| Sheath Material | PUR |
| Length | 500mm |
| Connector 1 Number of Contacts | 12 |
| Connector 1 Gender | Female |
| Connector 1 | M12 |
| Connector 2 | Unterminated |
| Coding | A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Current Rating | 1.5 A |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Connector 1 Housing Gender | Female |
| American Wire Gauge | 26 AWG |
7000-14541-7940500
MSBS-02BMMM-SR8M01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00