

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac, 20 - 300 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 63mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 300V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Depth | 18mm |
| Switching Frequency | 30 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 30Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 300 mA |
XX7F1A2PAL01M12
NBB1-4GM22-E2
IM30-20NPS-ZC1
U500.PA0.2-GP2J.72F
E2E-S04N02-WC-B1 2M
NBB2-12GM50-E2-V1
IFRM 18X9503
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00