

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M4 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 22mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 700Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 700 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Depth | 4mm |
| Switching Current | 100 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
ICS05S23F15A2PO
IME12-08NPSZW2S
IMB18-12NDSVU2S
IM08-1B5PO-ZW1
E2E-X7D112-T 2M
IH06-02BPS-VT1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00