

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/2 |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Manufacturer Series | P32 |
| Drain Type | Manual |
| Filtration Size | 5µm |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +65.5°C |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Ambient Operating Temperature | -10°C |
| Bowl Material | Metal |
| Ambient Operating Temperature Range | -10 - +65.5°C |
| Port Connection Thread Standard | BSPP |
G652APJP3GA00HN
B84G-3GK-QP3-RMG
MS4-LFR-1/4-D7-CRM-AS
MS4-LFR-1/4-D6-CRM-AS
FRC-1/8-D-MINI-KA
B84G-3GK-AP3-RMG
MSB6-1/2:C3J4-WP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00