

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stroke | 320mm |
| Bore | 25mm |
| Action | Double |
| Manufacturer Series | P1A |
| Length | 452mm |
| Cushioning Type | Buffer |
| Dimensions | 452 x 26.8 x 26.8mm |
| Width | 26.8mm |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Height | 26.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
RM/92016/M/10
DSNU-20-70-PPV-A
DSBC-40-200-PPVA-N3
DSNU-12-50-P-A
CP96SDB32-320C
RM/92025/M/40
DSNU-40-40-P-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00