

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stroke | 250mm |
| Bore | 25mm |
| Action | Double |
| Manufacturer Series | P1A |
| Length | 382mm |
| Cushioning Type | Buffer |
| Dimensions | 382 x 26.8 x 26.8mm |
| Width | 26.8mm |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Height | 26.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
ADN-16-20-A-P-A
ADNGF-32-10-P-A
ADNGF-20-60-P-A
CDM2B32-75AZ
CDQ2B32TF-10DCZ
DSNU-16-40-PPV-A
RM/92020/M/15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00