

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3.7 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 11.6 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS-232, RS485 ModBus |
| IP Rating | IP66 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Standards Met | IEC/EN 61800-3:2004, IEC/EN 61800-5-1:2007 |
| Special Features | Modbus Communications |
| Overall Depth | 198mm |
| Function | Motor Control |
| Overall Length | 200mm |
| Overall Width | 412mm |
3G3MX2-AB022-E
185812 DC1-127D0FB-A20CE1
FR-D740-036SC-EC
10G-11-0015-BF
ATV930D11N4
VFD13AME43AFSAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00