

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 11.6 A |
| Series | AC10 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | RS485 Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 138mm |
| Overall Depth | 235mm |
| Overall Width | 152mm |
6SL3210-5BE17-5CV0
6SL3210-1PE16-1UL1
FR-E840-0120-4-60
ATV212HU15N4
6SL3220-1YE16-0UF0
6SL3210-5BE24-0CV0
3G3M1-A2037
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00