

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 60 W |
| AC Motor Type | Induction |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Phase | 3 |
| Output Speed | 1320 rpm @ 230 V |
| Number of Poles | 4 |
| Width | 90mm |
| Rotation | Reversible |
| Length | 140.5mm |
| Current Rating | 450 mA |
| Maximum Output Torque | 0.42 Nm |
| Depth | 90mm |
| Dimensions | 140.5 x 90 x 90 mm |
| Series | M9M |
| Bearing Type | Ball |
TH71B4 0,37 230/400-50 B14 MV CN
1FL6034-2AF21-1AB1
TP-SL80B4 0,75 230/400-50 B14 MV
TH63D4 0,25 230/400-50 B14 MV CN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00