

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Slot |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 500 mm |
| Electrical Connection | Connector Relay |
| Terminal Type | Connector Relay |
| Light Source | Laser |
| IP Rating | IP40 |
| Housing Material | Polyetherimide, Polycarbonate, Glass |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Series | ZX |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Standards Met | IEC 60529 |
WTB2S-2P1030S13
EE-SX954P-W 1M
FHDK 04G6102/KS35A
VL180-2N42436
WT100L-E2241
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00