

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 705 A |
| Series | SX |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV630U22M3
ATV320U07M3C
ATV320U40S6C
ATV12HU22M2
FC-101P11KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
C300-03400094
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00