

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 5.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 505 A |
| Series | SX |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV630D15N4
6SL3210-5FE12-0UA0
VFD055CP4EB-21
VFD220FP4EA-52
6SL3210-5BE17-5CV0
FR-E840-0230-4-60
VFD185CP4EB-21
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00