

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 6 A |
| Series | SX-D |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-1KE11-8AB2
6SL3210-5BB22-2BV1
6SL3220-3YE28-0UF0
C200-02400018
186091 DC1-S27D0FN-A20CE1
EFC5610-1K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
3G3M1-AB007-ECT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00