

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 105 A |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Series | SX |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
3G3M1-A4030-ECT
ATV320U40N4C
FR-E840-0095-4-60
EFC5610-5K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
ACS310-03E-17A2-4
VW3A3619
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00