

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 82 A |
| Series | SX |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | DeviceNet, EtherCAT, Modbus, Modbus TCP, PROFIBUS, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
185758 DC1-34014FB-A20CE1
EFC5610-0K40-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-1PE18-0AL1
ATV12H055M2
6SL3210-1PE11-8AL1
10G-43-0120-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00