

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 45 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 50 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-D |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
C200-02400041
C300-01200042
VFD022FP4EA-52
6SL3210-5BE31-5UV0
ATV12H055M2
ATV320D11N4B
6SL3210-1KE21-3UF1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00