

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 37 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 37 A |
| Series | SX |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-5BE22-2UV0
VFD015EL43A
VFD17AMS43AFSAA
6SL3210-1PE22-7UL0
6SL3210-1PE23-8UL0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00