

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 30 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 33 A |
| Series | SX |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | DeviceNet, EtherCAT, Modbus, Modbus TCP, PROFIBUS, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-1KE12-3UP2
ACS480-04-02A7-4
3G3MX2-AB002-P-E
6SL3210-5FE10-8UA0
6SL3210-1KE13-2AF2
VFD4A8ME21AFSAA
FR-E820S-0015-4-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00