

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 22 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 25 A |
| Series | SX |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | DeviceNet, EtherCAT, Modbus, Modbus TCP, PROFIBUS, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-5BE24-0UV0
ATV320U06N4B
6SL3210-1KE14-3UF2
C200-02200075
FR-E820S-0080-4-60
6SL3210-5BE17-5CV0
3G3MX2-AB022-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00