

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 11 A |
| Series | SX |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV12H037M3
186094 DC1-S2011FB-A20CE1
3G3M1-AB004
3G3M1-AB015-ECT
FR-D740-022SC-EC
16G-11-0045-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00