

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 13 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-D |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV320U07M2C
22A-D8P7N104
ATV320D15N4B
6SL3210-1KE14-3UF2
ATV212HU22N4
6SL3210-1KE18-8AF1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00