

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 10 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-A |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-1KE14-3UF2
6SL3210-1PB13-8AL0
6SL3210-1PB15-5UL0
ATV12HU30M3
6SL3210-1KE13-2UP2
6SL3210-5BE31-1CV0
ATV340D75N4E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00