

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 202 A |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Series | SX |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV12H037M2
VFD185FP4EA-52
3-5009-005A DM1-341D5EB-S20S-EM
185812 DC1-127D0FB-A20CE1
6SL3525-0PE21-5AA1
3-5013-002A DM1-34023EB-S20S-EM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00