

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 55 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 58 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-A |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
C300-02400023
6SL3210-1PE23-8UL0
6SL3546-0FB21-1FA0
ATV320U11M2C
6SL3210-1KE23-8AP1
3G3M1-A2037-ECT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00