

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 45 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 50 A |
| Series | SX-A |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
M400-01200033
3G3MX2-AB007-P-E
VFD25AMS43AFSAA
3-5047-003A DM1-127D8EB-S20S-EM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00