

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 18 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-A |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-5BB22-2BV1
ATV320U22N4B
VW3A3619
6SL3210-5FE11-0UF0
3G3M1-A2004
ATV320U07M2C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00