

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 13 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX |
| Field Bus Communication Type | DeviceNet, EtherCAT, Modbus, Modbus TCP, PROFIBUS, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
31V-4D0012-BE-2S-0000
3G3M1-AB037
ATV12HU22M2X
FR-D740-022SC-EC
ATV320U15N4W
ATV320U55M3C
VFD037FP4EA-52
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00