

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 2.5A |
| Power Rating | 30W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 100 - 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Length | 22.5mm |
| Width | 96.4mm |
| Depth | 94.6mm |
| Series | S8VS |
| Efficiency | 81% |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Weight | 180g |
ECL15US12-P
RACM1200-24SAV/ENC
PBL500PS12C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00