

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 650mA |
| Power Rating | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 100 - 240V ac |
| Mounting Type | Direct Mount |
| Length | 99mm |
| Width | 82mm |
| Depth | 35mm |
| Efficiency | 86% |
| Series | S8FS-G |
| Weight | 250g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -20°C |
PBR500PS24C
TXLN 080-313M3
S8VK-T96024-400
LFA50F-24-SNY
S8FS-C03524
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00