

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 17.6 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-1PE21-1AL0
Q2V-A4018-AAA
3-5009-008A DM1-345D6EB-S20S-EM
3G3M1-A4004
EFC5610-5K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
ATV320D11M3C
3G3MX2-AB022-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00