

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 30 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 60 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
Q2V-A4018-AAA
VFD040FP4EA-52
C200-03400056
ATV320U06M2B
VFD7A5ME21AFSAA
ATV12P075M3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00