

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 38 A |
| Series | Q2V series |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
ATV930U15N4
ATV320U06N4B
EFC5610-0K75-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
ATV340D75N4E
VFD185FP4EA-52
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00