

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 31 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
174331 DE1-127D0FN-N20N
ATV12HU22M2X
ATV12P075M2
6SL3210-1KE15-8UP2
10G-45-0320-BF
6SL3210-1PE21-4AL0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00