

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 23.4 A |
| Series | Q2V series |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-5BB15-5BV1
VFD075CP4EB-21
6SL3210-1PE13-2UL1
6SL3210-5BE17-5CV0
6SL3210-1KE15-8UF2
VFD2A8ME21AFSAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00