

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 5.9 A |
| Series | Q2V |
| For Use With | Induction or Asynchronous Motor, Permanent Magnet Motor, Synchronous Reluctance Motor |
| Field Bus Communication Type | CANopen, DeviceNet, EtherCAT, Ethernet/IP, Modbus TCP/IP, Powerlink, Profibus, Profinet, RS-485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Interface | Bluetooth, Ethernet |
| Overall Length | 108mm |
| Function | Motor Control, Open Loop Speed Control, Open Loop Torque Control |
| Overall Width | 199mm |
| Overall Depth | 128mm |
ATV320U11N4B
10G-12-0070-BF
31V-4E0016-BE-2S-0000
3G3M1-AB007
ATV320U07N4WS
C300-02200042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00