

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 22 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V |
| Current Rating | 82 A |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Series | Q2V series |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
FC-101P4K0T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
6SL3525-0PE17-5AA1
ATV320U15S6C
6SL3544-0FB21-1FA0
10G-12-0070-BF
FR-D740-120SC-EC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00