

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 5.5 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 17.6 A |
| Series | Q2V |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-5BB17-5UV1
C200-02400018
6SL3210-1KE13-2UP2
C300-04400135
3-5009-008A DM1-345D6EB-S20S-EM
ATV12HU15M2
ATV320U75N4C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00