

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 12.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-1KE15-8UF2
ATV930U55N4
10G-11-0015-BF
ATV320U11M2B
31V-4F0032-BE-2S-0000
VFD110FP4EA-52
6SL3210-5BE17-5CV0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00