

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 8 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | POWERLINK, PROFINET |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-1KE13-2AP2
6SL3210-1PE27-5AL0
ATV320D11M3C
FC-101P37KT4E20H2XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
ACS480-04-09A5-4+J424+OL540
6SL3210-1PE14-3UL1
FR-E840-0120-4-60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00