

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.25 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V |
| Current Rating | 1.9 A |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Series | Q2V series |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
ILM0701P02F0000
3G3M1-A4007-ECT
185743 DC1-342D2FN-A20CE1
6SL3210-1KE18-8UF1
ACS480-04-05A7-4+J424+OL540
VFD13AMS43AFSAA
C300-02200056
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00