

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | K6CM |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Motor Protection System | K6CM Motor Condition Monitoring Device |
| Output | Transistor |
| Overall Length | 91.9mm |
| Overall Width | 45mm |
| Overall Depth | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
072733 PKZM0-0,63
3RV1011-0GA10
3RV2011-1DA25
3RV2011-4AA10-0BA0
088914 PKZM0-4-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00