

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Current Rating | 9.2 A |
| For Use With | Induction or Asynchronous Motor |
| Series | JZA2 |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-232C, Serial RS-485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV320U40N4C
3G3M1-A2002-ECT
3G3MX2-AB002-P-E
3G3M1-A4004
6SL3210-5BB15-5UV1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00