

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 3 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 240 V |
| Minimum Load Voltage | 100 V |
| Range | Slimline |
| Minimum Load Current | 2 A |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | Triac |
| Series | G3RV-SR |
SSD1D530BDC1
3RF2320-2AA04
KSIM380D25-L
RGC1A60A20KKE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00