

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 50 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 240 V ac |
| Minimum Load Voltage | 24 V ac |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Minimum Load Current | 100 mA |
| Range | G3NA |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Output Device | Photocoupler |
| Series | G3NA-250B-UTU 100-240VAC |
3RF2310-2AA02
RGS1A60A25KKE
1SNA645051R0400 OBOC2000-24VDC
3RF2330-1AA24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00