

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Through Beam |
| Output Type | Phototransistor |
| Maximum AC Voltage | 1.5V |
| Terminal Type | PCB Pin |
| Maximum Current | 50 mA |
| Response Time | 4 μs |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
WL9G-3P3432S03
EE-SX952P-R 1M
E3AS-L200MT-M1TJ 0.3M
WL4S-3E2132V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00