

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 1.45psi |
| Maximum Pressure Reading | 1MPa |
| Output Type | PNP |
| Media Measured | Gas, Liquid |
| Process Connection | G3/4 |
| Electrical Connection | M12 4-pin |
| Series | EBPC |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3100B0250S01E000
3500B0004A01G000
XMLK016B2D21
PMC21-AA1U1PBWBJA
XMEP250BD21F
401001/000-463-405-523-20-601-61/000
XMLB004A2S12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00