

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 4 m |
| Output Type | PNP |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | Polarized Red Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 30 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | E3Z |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE |
WL4SLC-3P2232A00
PA18CAD04PAM1WS
VL180-2P32431
WTB4S-3P2462V
RLK29-55/25/116-SET
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00